
Стілець барний хокер HC111W Бежевий
- Під замовлення
- Код: HC111W
Відправка з 19 квітня 20265 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер Votana HC111W
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухни, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою Флай
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хокери абсолютно нові
- ширина крісла — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер Votana HC111W Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 560 мм |
- Ціна: 5 000 ₴



