
Перукарське крісло Hrove Form HR212 графітовий велюр
- Під замовлення
- Код: hr212n
Відправка з 19 квітня 20266 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Елегантний, нетрадиційний хокей, який поєднує в собі корисні властивості з розкішним дизайном. Чудово виконує свою роль як в сучасних, так і в традиційних інтер'єрах, офісах і салонах краси. Глибоке, зручне сидіння відбувся еко-шкірою.Геометрична рядок додає цікавий стиль, контрастну окантовку шику і елегантності. Доступний в декількох кольорах. Повністю обертове сидіння, регульоване по висоті. Можливість вибору хокера на роликах, милицю і кругле підставу, закріплене гумової суперобкладинкою на нижній стороні.
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хоккеры абсолютно нові
- ширина сидіння - 59 см
- висота спинки - 43 см
- висота мін. сидіння - 45 см
- макс. висота сидіння - 55 см
Купити перукарське крісло з еко-шкіри на базі в Україні можна, зателефонувавши за контактними телефонами або через кнопочку "замовити" на сайті компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Тканина |
| Колір | Графітовий |
- Ціна: 6 000 ₴


