
Крісло HR650Cross рожевий велюр золота основа
- Під замовлення
- Код: HR650C
Відправка з 19 квітня 202610 100 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Крісло HR650Cross рожевий велюр золота основа
Крісло оброблене м'якою та зручною велюровою тканиною. Цей вишуканий предмет меблів стане чудовою прикрасою салону, офісу або вітальні. Призначений для ексклюзивних інтер'єрів. Висока спинка та зручні підлокітники забезпечують комфорт під час сидіння. Можливість вибрати 3 типи основи: круглий диск, хрестовина та колеса.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- хромована основа пофарбована золотою порошковою фарбою
- велюрове сидіння
- поворотне сидіння (360 градусів)
- висота спинки — 55 см
- зовнішня ширина крісла — 65 см
- внутрішня ширина сидіння — 40 см
- глибина сидіння — 48 см
— висота мін. сидіння — 40 см
- висота макс. сидіння — 55 см
Купити Крісло HR650Cross рожевий велюр золота основа Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Рожевий |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина крісла | 480 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
- Ціна: 10 100 ₴




