
Крісло HR650K рожевий велюр хромована основа
- Під замовлення
- Код: HR650K
Відправка з 19 квітня 20269 450 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Крісло HR650K рожевий велюр хромована основа
Крісло оброблене м'якою та зручною велюровою тканиною. Цей вишуканий предмет меблів стане чудовою прикрасою салону, офісу або вітальні. Призначений для ексклюзивних інтер'єрів. Висока спинка та зручні підлокітники забезпечують комфорт під час сидіння. Можливість вибрати 3 типи основи: круглий диск, хрестовина та колеса.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- хромована основа
- велюрове сидіння
- поворотне сидіння (360 градусів)
- висота спинки — 55 см
- зовнішня ширина крісла — 65 см
- внутрішня ширина сидіння — 40 см
- глибина сидіння — 48 см
— висота мін. сидіння — 40 см
- висота макс. сидіння — 55 см
Купити Крісло HR650K рожевий велюр хромована основа Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Рожевий |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина крісла | 480 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
- Ціна: 9 450 ₴




