
Перукарське крісло HR8403K графіт велюр основа золото
- Під замовлення
- Код: hr8403k
Відправка з 20 квітня 20268 490 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло HR8403K графіт велюр основа золото
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси / перукарень, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові крісла
- внутрішня ширина сидіння - 50 см
- зовнішня ширина сидіння - 58 см
- висота спинки - 35 см
- висота мін. сидіння - 38 см
- максимальна висота сидіння - 56 см
Купити Перукарське крісло HR8403K графіт велюр основа золото Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 580 мм |
- Ціна: 8 490 ₴





