
Стілець барний хокер Hrove Form HR8516W велюр жовтий з чорним, чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR8516W
Відправка з 19 квітня 20269 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HPove Form HR8516W велюр жовтий із чорним, чорна основа
Причудова та елегантна модель одночасно — вона поєднує в собі функціональні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оброблене приємним велюром Багіра. Кнопки оббивки були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Спинка стільця оброблена штучною шкірою Флай. Цей незвичайний предмет меблів стане чудовим акцентом, що підкреслює естетику домашнього інтер'єру, офісу або салону краси.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна основа
— сидіння оббите велюровим матеріалом Багіра, спинка стільця оброблена штучною шкірою Флай.
- хокери абсолютно нові
- ширина крісла — 64 см
- висота спинки — 43 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер HPove Form HR8516W велюр жовтий із чорним, чорна основа Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Тканина | Тканина | Екошкіра |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 640 см |
- Ціна: 9 000 ₴




