
Стілець барний хокер Hrove Form HR111W сірий хромована основа
- Під замовлення
- Код: HR111W
Відправка з 20 квітня 20265 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HPove Form HR111W сірий хромована основа
Сучасне, зручне крісло простої, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою Флай
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хокери абсолютно нові
- ширина сидіння — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер HPove Form HR111W сірий хромована основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 460 см |
- Ціна: 5 000 ₴







