
Стілець барний хокер Hrove Form HR1054W графіт велюр хромована основа
- Під замовлення
- Код: HR1054W
Відправка з 20 квітня 20264 600 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець барний хокер Hrove Form HR1054W графит велюр хромована основа
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси/ перукарських, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- сидіння з велюровим матеріалом
- глибина — 40 см
- висота спинки — 27 см
- ширина сидіння — 45 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер HPove Form HR1054W графіт велюр хромована основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Темно-сірий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 827 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 4 600 ₴



