
Стілець барний хокер Hrove Form HR832W малиновий велюр зі стразами, чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR832W
Відправка з 20 квітня 20268 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер Hrove Form HR832W малиновий велюр чорна основа
Красиве, ексклюзивне крісло, обтягнуте велюровою тканиною Багіра. Його округлі підлокітники з'єднані зі спинкою під невеликий аркою, що дозволяє комфортно відпочивати. Прикраси у формі кристалів були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Додатковими перевагами цього крісла є такі властивості, як повністю поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоприводе. Крісло відмінно впишеться в будь-яку вітальню ексклюзивного інтер'єру.
Підстава крісла з підставкою для ніг покрите порошковою фарбою чорного кольору.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові барні стільці
- сидіння обтягнуте велюровою тканиною Багіра
- ширина крісла - 68,5 см
- ширина сидіння - 42 см
- висота спинки - 45 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Стілець барний хокер Hrove Form HR832W малиновий велюр чорна основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 690 см |
- Ціна: 8 990 ₴






