
Перукарське крісло стілець майстра HC1102CK чорний
- Немає в наявності
- Код: HC1102CK
3 130 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло стілець майстра HC1102CK чорний
Елегантне поєднання екошкіра зі стразами. Він надзвичайно зручний і має поворотне сидіння (360 градусів). Комфортність забезпечує сидіння закріплене на металевих деталях. Особливо бажана меблі для перукарні або інших кабінетів. Опора пятилучевая база на колесах.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- сидіння обтягнута еко-шкірою
- хромована основа
- поворотне сидіння (360 градусів)
- табурети нові
- діаметр сидіння - 35 см
- висота мін. сидіння - 40 см
- макс. висота сидіння - 60 см
Купить Парикмахерское кресло стул мастера HC1102CK черный Вы можете позвонив нам, либо оформив заказ через корзину нашего интернет магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Ширина стільця | 350 мм |
- Ціна: 3 130 ₴



