
Перукарське крісло стілець майстра HR636K велюр вереск золота основа
- Немає в наявності
- Код: HR636K
5 500 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло стілець майстра HR636K велюр вереск золота основа
Елегантне поєднання велюру з металевими деталями золотистого кольору. Він надзвичайно зручний і має поворотне сидіння (360 градусів). Комфортність забезпечують стьобані сидіння і спинка, закріплені на металевих деталях. Особливо бажана меблі для перукарні або інших кабінетів. На п'ятизірковому базі з колесами і зручною підставкою для ніг.
Характеристики: - Регулювання висоти на пневмоциліндрі - сидіння обтягнуте велюром - Золота основа - Поворотне сидіння (360 градусів) - табурети нові - Діаметр сидіння - 38 см - Висота спинки - 25 см - Висота мін. сидіння – 40 см - Висота макс. сидіння – 60 см Купити Перукарське крісло стілець майстра HR636K велюр золота основа Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через кошик нашого інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Золотистий |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Ширина стільця | 380 мм |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
- Ціна: 5 500 ₴







