
Візуажне крісло VC500 Білий
- Під замовлення
- Код: VC500W
Відправка з 19 квітня 20266 250 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візажний стілець VC500 Білий
Країна-виробник: Польща; Колір: Сірий
Додаткові характеристики. Колір оббивки: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 420 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 700 мм |
- Ціна: 6 250 ₴

