
Візажне крісло Hrove Form VR8403W сталевий велюр чорна основа
- Під замовлення
- Код: VR8403W
Відправка з 19 квітня 20265 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажне крісло Hrove Form VR8403W сталевий велюр чорна основа
Це крісло являє собою поєднання комфорту, елегантності і функціональності. Широке сидіння незвичайної форми, обтягнуте велюром, в поєднанні з матовою чорною ніжкою, створює ідеальний дует, який додасть сучасної елегантності будь-якій кімнаті. Розмір сидіння і м'які підлокітники забезпечать комфорт і зручність. Діапазон регулювання 60-80 см дозволяє використовувати його як крісло для макіяжу або як крісло для високих стільниць на стійці адміністратора.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- зовнішня ширина крісла - 58 см
- внутрішня ширина сидіння - 45 см
- висота спинки - 33 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Візажне крісло Hrove Form VR8403W сталевий велюр чорна основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 400 см |
| Висота спинки | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 580 мм |
- Ціна: 5 990 ₴


