
Візажний стілець HPove Form VR111W зелений велюр чорна основа
- Під замовлення
- Код: VR111W
Відправка з 12 квітня 20265 300 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець HPove Form VR111W зелений велюр чорна основа
Сучасне, зручне крісло простої, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа чорного матового кольору.
Характеристики:
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна матова основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хокери абсолютно нові
- ширина сидіння — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець Hrove Form VR111W зелений велюр чорна основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Колір | Пляшковий |
| Ширина крісла | 560 мм |
- Ціна: 5 300 ₴




