
Візажний стілець HPove Form VR931W сталевий велюр чорна основа
- Під замовлення
- Код: VR931W
Відправка з 19 квітня 20265 700 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візажний стілець HPove Form VR931W сталева чорна основа
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси/ перукарських, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна основа
- сидіння з велюровим матеріалом
- глибина — 40 см
- висота спинки — 27 см
- ширина сидіння — 45 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець HPove Form VR931W сталева чорна основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спинки | 340 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 450 мм |
- Ціна: 5 700 ₴



