
Перукарське крісло Beatrice HR181H на гідравліці графіт велюр
- Під замовлення
- Код: HR181H
Відправка з 15 квітня 202611 700 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло Beatrice HR183H на гідравліці графіт велюр
Виробництво : Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підіймання сидіння забезпечить гідравлічний підіймач.
В основі хромований диск, покриття якого стійке до впливу корозії й потрапляння хімічних засобів.
Оббивкою слугує зносостійка тканина велюр, проста та практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів і відтінків дасть змогу підібрати потрібний варіант.
Глибина сидіння — 38 см
Ширина сидіння — 50 см
Висота спинки — 40 м
Висота підлокітників — 32 см
Мін. висота сидіння — 44 см
Макс. висота сидіння — 60 см
Купити Перукарське крісло Beatrice HR183H на гідравліці Ви можете зателефонувати за зазначеними телефонами або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Глибина крісла | 380 мм |
| Ширина крісла | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 11 700 ₴





