
Елегантна підставка для педикюру стаціонарна TERTIO 7 (золоті ніжки) Рожевий
- Під замовлення
- Код: TERTIO 7/5
Відправка з 27 квітня 20262 500 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна підставка для педикюру стаціонарна TERTIO 7
Характеристики:
🔸 Каркас підставки виготовлений з нержавіючої сталі
🔸Ніжки: покриті порошковим забарвленням
🔸 Регулювання висоти до оптимальної
🔸Елегантна підставка кріпиться саморізами до підлоги або до педикюрного подіуму
🔸Оббивка - екошкіра
Розміри:
- Ширина 45 см
- Глибина 20 см
- Ширина між ногами 40 см
- Висота регулюється від 40 см до 65 см
Терміни виготовлення 10 - 14 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tertio |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для педикюру |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 2 500 ₴




