
Кушетка LASHMAKER 3 в 1 велюр Чорний із золотим
- Під замовлення
- Код: LASHMAKER 3 в 1
Відправка з 05 травня 202613 700 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Кушетка LASHMAKER 3 в 1
Потрібна кушетка в салон, але маєте мало місця? Варіант кушетки 3 в 1 - те що ідеально підходить в маленькі та затишні приміщення.
Особливість цієї моделі поягає в тому, що нижня частина кушетки складається, а значить у складеному положені кушетка буде займати менше місця, але ваш клієнт буде залишатися у горизонтальному положені.
Приємний бонус: регулюється не тільки положення нижньої частини, а ще й підголов'я.
Характеристики кушетки:
- Має анатомічну форму, а значить ідеально підкреслює природні вигини тіла людини. Це значить, що ваші клієнти можуть комфортно залишатися на кушетці навіть під час тривалих процедур.
- Стильний та практичний дизайн. Прошивка на кушетці, яка надійно фіксує тканину та продовжує термін експлуатації
- Матеріал виготовлення: шкірозамінник або велюр, на ваш вибір
- Колір: будь-який на ваш вибір із нашої палітри
- Колір ніжок: золоті, чорні та сірі- на ваш вибір. Сріблясті + 500 грн
- Ніжки кушетки складаються по типу ножиць, що єкономить гроші при доставці та дає змогу більш компактно зберігати кушетку
- Модель витримує навантаження до 200 кг
- Ніжки виготовлені із металу та вкриті порошковим фарбуванням
- Основа кушетки: фанера 15 мм та поролон 5 см + 2 см на бокових частинах
Розміри:
- Висота (в районі підголів'я)-65 см (максимальна 75 см)
- Висота по середині - 45 см (максимальна 55 см)
- Довжина 180 см
- Ширина 70 см
Додатково можна придбати стілець для майстра під висоту кушетки та захисний чохол для кушетки.
🕑 Термін виготовлення 10-14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tertio |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | не регулюється |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із золотим |
- Ціна: 13 700 ₴









