
Перукарське крісло HC8516CH Чорний з білим, Стрази
- Під замовлення
- Код: HC8516CH
Відправка з 20 квітня 20269 800 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло HC8516CH Чорний з білим, Стрази
Елегантна модель – поєднує в собі практичність із розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння виконане в стильному дизайні, оббите якісним шкірозамінником. Смачний колір неодмінно порадує вас. Він сильний, справжній, значущий та дуже бажаний у кожному інтер'єрі! Відмінно, як перукарське та косметичне крісло.
- регулюється по висоті, на гідравлічному приводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- сидіння з обивкою з якісного шкірзамінника
- крісло нове
- ширина крісла - 64 см
- висота спинки - 43 см
- висота мін. сидіння - 42 см
- висота макс. сидіння – 60 см
Купити Перукарське крісло HC8516CH Чорний з білим, Стрази. Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через кошик нашого інтернет магазину, так у Вас є можливість вибрати будь-який інший колір з нашої палітри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Білий |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 640 мм |
- Ціна: 9 800 ₴

