
Стілець барний хокер HC1015 Чорний
- Під замовлення
- Код: HC1015W
Відправка з 20 квітня 20264 700 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HC1015 Чорний
Сучасне, зручне крісло простої, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване по висоті. Цей нестандартний предмет меблів чудово підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону чи вітальні. Зручність та стиль в одній особі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою Флай
- Регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- Поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на основі для запобігання подряпин на підлозі
- хокери абсолютно нові
- ширина крісла – 41 см
- Висота спинки - 40 см
- Висота мінімальна сидіння - 60 см
- Висота максимальна сидіння - 80 см
Купити Стілець барний хокер HC1015 Чорний. Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через кошик нашого інтернет магазину.
У Вас є можливість вибрати будь-який інший колір з нашої палітри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Чорний |
| Матеріал каркасу | фанера, Фанера |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки, Підніжка, Газ-ліфт |
| Поворотний механізм | Так |
| Покриття | Без покриття |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Барний стілець |
| Тип меблів | барний стілець |
| Тип опор | Коло |
| Тип підстави | Подіум |
| Форма сидіння | квадратна |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Висота спинки | 600 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 400 мм |
| Висота табуретки | 400 мм |
| Глибина табуретки | 410 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Сидіння | фанера |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра" штучна шкіра |
- Ціна: 4 700 ₴



