
Перукарське крісло HC636 лавандова
- Немає в наявності
- Код: HC636K
4 740 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло HC636 лавандова
Сучасний і стильний стілець. Простий дизайн цього крісла впишеться в будь-який з інтер'єрів. Підійде як барний стілець, крісло для будинку або офісу, елемент обладнання квартири і навіть як перукарське крісло.
- Регулювання по висоті Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- табурети є абсолютно новими
- діаметр посадкового місця - 38 см
- висота спинки - 25 см
- висота мінімальна сидіння - 38 см
- максимальна висота сидіння - 56 см
Купити Перукарське крісло HC636 лавандова Ви можете зателефонувавши нам або оформивши замовлення через кошик нашого інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Глибина крісла | 380 мм |
| Ширина крісла | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Лавандовий |
- Ціна: 4 740 ₴

