
Перукарське крісло Beatrice HR181H на гідравліці синій велюр
- Під замовлення
- Код: HR181H
Відправка з 19 квітня 202611 700 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло Beatrice HR181H на гідравліці синій велюр
Виробництво : Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підйом сидіння забезпечить гідравлічний підйомник.
На підставі хромований диск, покриття якого стійко до впливу корозії і потрапляння хімічних засобів.
Оббивкою служить зносостійка тканина велюр, проста і практична в експлуатації.
Большой выбор цветов и оттенков позволит подобрать нужный вариант.
Глубина сиденья -38 см
Ширина сиденья -50см
Высота спинки-40м
Высота подлокотников-32см
Мин. высота сиденья - 44см
Макс.высота сиденья-60см
Купить Парикмахерское кресло Beatrice HR181H на гидравлике Вы можете позвонив по указанным телефонам либо оформив заказ через корзину интернет магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Глибина крісла | 380 мм |
| Ширина крісла | 500 мм |
- Ціна: 11 700 ₴
