
Візажний стілець VC931W Білий
- Під замовлення
- Код: VC931W
Відправка з 26 квітня 20265 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець VC931
Візажний стілець-хокер стильних обрисів і мінімалістського дизайну. Таке сидіння буде зручним і доречним не тільки біля барної стійки, але і в будь-яких інших місцях очікування або відпочинку, можна помістити його в салоні краси, а також вдома або в офісному кабінеті.
Стілець має такими характеристиками:
· пневматичний привід дозволяє регулювати висоту сидіння;
· зручна підставка для опори ніг;
· повністю обертається на 360 градусів;
· має хромоване покриття металевих деталей;
· не продавлює підлогу за рахунок спеціальної гумової підкладки під основу;
· оббивка з якісної екошкіри;
· придатний для людей будь-якого зростання – мінімально може підноситися над підлогою на 60 див. максимальне підняття до 82 см;
· затишне сидіння 45 х40 см;
· плавний перехід в спинку висотою 27 див.
Ви вирішили придбати Візажний стілець-хокер з українського складу? Зателефонуйте або натисніть «замовити», оформивши вашу покупку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота спинки | 340 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 450 мм |
- Ціна: 5 000 ₴


