
Візажний стілець VR111W блакитний велюр Florida хромована основа
- Під замовлення
- Код: VR111W
Відправка з 12 квітня 20265 300 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Візажний стілець VR111W блакитний велюр Florida хромована основа
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, що повністю поворотне і регульоване по висоті. Цей нестандартний предмет меблів чудово підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одній особі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на підставі для запобігання подряпин на підлозі
- ширина крісла - 52 см
- ширина сидіння - 46 см
- висота спинки - 35 см
- висота мінімум сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Візажний стілець VR111W блакитний велюр Florida хромована основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Велюр |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 560 мм |
- Ціна: 5 300 ₴

