
Візажне крісло VC1015WP рожевий
- Під замовлення
- Код: VC1015WP
Відправка з 27 квітня 20265 700 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візажний стілець Bazkar VC1015WP
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухни, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- холери абсолютно нові
- ширина крісла — 56 см
- ширина сидіння — 41 см
- висота спинки — 40 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець Bazkar VC1015WP Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 400 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Особливості кольору | без колірних особливостей |
| Підставка для ніг клієнта | Да |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 550 мм |
- Ціна: 5 700 ₴


