
Реклайнер Comfort з електроприводом і механічним способом регулювання
- Під замовлення
- Код: Comfort
Відправка з 05 травня 202625 400 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Реклайнер Comfort з електроприводом і механічним способом регулювання
Реклайнер Comfort з електроприводом і механічним способом регулювання — це поєднання стилю, зручності та функціональності для вашого салону.
️Матеріали:
Може бути виготовлений з велюру або шкірзамінника, доступного у різних кольорах.
Розміри:
️ Загальна висота: 105 см
️ Загальна ширина: 107 см
️ Загальна глибина: 78 см
️ Глибина сидіння: 53 см
️ Ширина сидіння: 55 см
️ Висота підлокітника: 65 см
️ Висота сидіння: 45 см
️ Довжина у розкладеному вигляді: 165 см
Завдяки електроприводу для плавного регулювання положення сидіння та підставки для ніг, реклайнер забезпечує максимальний комфорт для клієнтів, роблячи його використання ще зручнішим і практичнішим.
Термін виготовлення 21 робочий день
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WonderLine |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинки | електричний |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 45 мм |
| Довжина крісла | 165 мм |
| Ширина крісла | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 105 см |
| Довжина: | 165 см |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 25 400 ₴



