
Елегантна підставка для педикюру TERTIO 2 в 1 з полицею, Жовтий
- Під замовлення
- Код: TERTIO 1/22
Відправка з 13 квітня 20264 900 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Елегантна підставка для педикюру TERTIO 2 в 1 з полицею
Хей, ти майстер педикюру і маешь проблему із тим, щоб під час процедури все необхідне було під рукою?
Маємо для тебе рішення - поличка-помічниця, яка точне стане у пригоді.
Елегантна підставка для педикюру TERTIO 2 в 1 з полицею - це універсальний девайс, оскільки на неї можна розмістити всі ті дрібнички, які необхідні кожному майстру для роботи.
Переваги:
- Каркас полички виготовлений із хромованого металу, а значить, такий елемент меблів буде довго слугувати у вашому салоні;
- Матеріал оббивки - якісна екошкіра за якою легко доглядати;
- Колір оббивки на ваш вибір із нашою палітри;
- Виcота полички регулюється: від 50 до 80 см;
- Оснащена коліщатками з фіксаторами для зручності транспортування- За необхідністю поличку можна скласти і вона буде займати мінімум вільного місця.
Розміри:
- висота: від 50 до 80 см;
- полиця для ванночки не рухлива: ширина 38 см, а глибина 38 см;
- полиця для витяжки або лампи - рухлива: ширина 31 см, глибина 40 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tertio |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Для педикюру |
| Наявність фільтра від пилу | Немає |
| Змінні мішки для пилу | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 900 ₴


