
Крісло барне HR450, велюр, пудра, база золото
- Під замовлення
- Код: 450
Відправка з 15 квітня 20266 390 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- регулювання висоти за допомогою пневматичного приводу
- поворотне сидіння (360 градусів)
- гумове покриття на основі запобігає дряпанню підлоги
- зовнішня ширина сидіння - 53 см
- ширина сидіння - 40 см
- висота спинки - 20 см
- висота мін сидіння - 60 см
- макс сидіння - 80 см
- поворотне сидіння (360 градусів)
- гумове покриття на основі запобігає дряпанню підлоги
- зовнішня ширина сидіння - 53 см
- ширина сидіння - 40 см
- висота спинки - 20 см
- висота мін сидіння - 60 см
- макс сидіння - 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| База крісла | кругла дискова |
| База-основа | метал |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 600 мм |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 400 мм |
- Ціна: 6 390 ₴




