
Крісло на колесах НС111К, лавандове
- В наявності
- Код: 111
4 990 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та стильний стілець, простий дизайн якого чудово впишеться у будь-який дизайн салону краси, дому чи офісу.
- регулювання висоти 44-56 см
- обертається на 360 градусів
- ширина сидіння 46 см
- глибина сидіння 40 см
- висота спинки 35 см
- виробник Польша
- обивка екошкіра, колір коричневий
- база пятипроменева хрестовина на колесах
- колеса прорезинені
- тип підйомного механізму пневматичний| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| База-основа | метал |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 440 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Оббивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина стільця | 460 мм |
- Ціна: 4 990 ₴


