
Крісло на колесах HR550K, велюр, пудрове
- Під замовлення
- Код: 550
Відправка з 12 квітня 20267 490 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло оббите м'яким оксамитом. Цей піднесений предмет меблів чудово підкреслить естетику кабінету, кабінету чи вітальні. Висока спинка та зручні підлокітники забезпечують надзвичайно комфортний відпочинок.
- Регулювання висоти на пневмоприводі
- сидіння оббите велюром
- Поворотне сидіння (360 градусів)
- Зовнішня ширина сидіння - 57 см.
- внутрішня ширина сидіння – 40 см.
- Глибина сидіння - 40 см.
- Висота спинки - 43 см.
- хв. висота сидіння – 42 см.
- максимальна висота сидіння – 55 см.
- Регулювання висоти на пневмоприводі
- сидіння оббите велюром
- Поворотне сидіння (360 градусів)
- Зовнішня ширина сидіння - 57 см.
- внутрішня ширина сидіння – 40 см.
- Глибина сидіння - 40 см.
- Висота спинки - 43 см.
- хв. висота сидіння – 42 см.
- максимальна висота сидіння – 55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Користувальницькі характеристики | |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 420 мм |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Колір | Пудровий |
| Ширина крісла | 570 мм |
- Ціна: 7 490 ₴




