
Крісло на колесах HR2022K, велюр, синє, база золото
- Під замовлення
- Код: 2022
Відправка з 12 квітня 20265 990 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарне оксамитове крісло, надзвичайно зручне завдяки широкому сидінню та підлокітникам. Золоті ніжки надають крісло ідеальний завершальний штрих. Воно чудово виконає свою роль за столом у їдальні, вітальні, а також в офісі або залі очікування.
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- зовнішня ширина сидіння - 56 см.
- внутрішня ширина сидіння – 41 см.
- висота спинки - 40 см.
- глибина сидіння - 41 см
- висота сидіння - 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина сидіння | 410 мм |
| Ширина стільця | 560 мм |
- Ціна: 5 990 ₴






