
Підлокітник для манікюру LOFT XS білий Чорний
- В наявності
- Код: LPT171253
850 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлокітник для манікюру на ніжках LOFT та з м'якою подушкою.
Підходить для Teri Turbo, Teri 800, Teri 600 M 2024 Type-C.
Висота: 135 мм (всередині – 90 мм)
Довжина: 340 мм
Глибина: 140 мм
Матеріал ДСП та штучна шкіра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teri |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Тип витяжки | Настільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 3.4 см |
- Ціна: 850 ₴


