
Витяжка настільна для манікюру N2 Pro на 65 Вт
- В наявності
- Код: 1522
4 370 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Витяжка настільна для манікюру N2 Pro на 65 Вт
Витяжка для манікюру Air max N2 (M151 PRO) - професійна витяжка-пилосос, нещадна до пилу. Використовується при роботі з опилу і корекції штучних і натуральних нігтів, зняття гель лаку, гелю і інших типів покриттів.
Забезпечує надійне поглинання дрібного пилу, зберігаючи робоче місце майстра манікюру в чистоті. А також допомагає убезпечити дихальні шляхи майстра і клієнта від вдихання вили, тим сам роблячи роботу набагато більш безпечною і комфортною.
Корпус виготовлений зі спеціального пластика, він дуже міцний, не мазкий, легко миється і очищається від залишків пилу. Має прогумовані ніжки, які перешкоджають ковзанню. Зручний корпус, має практичний дизайн і спроектований майстрами для майстрів.
Технічні характеристики Air max N2:
- Потужність: 65 Вт.
- Продуктивність: 450 - 800 Куб. годину.
- 7 режимів швидкості.
- Рівень шуму від 31 до 62 Дб.
- Тип: настільна.
- Мішечки в комплекті: 2 штуки.
- Розмір: 30 × 35 см, висота 15 см.
- Гарантія: 12 місяців.
Купити Витяжка настільна для манікюру N 2 Pro на 65 Вт Ви можете зателефонувавши нам за вказаними телефонами, або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 37 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Продуктивність витяжки | 13.33 куб. м/хв |
- Ціна: 4 370 ₴






