
Настільна манікюрна витяжка з hepa фільтром Air Max NF11 Plus сітка чорна
- В наявності
- Код: 4048
4 340 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Настільна манікюрна витяжка з hepa фільтром Air Max NF11 Plus сітка чорна
Професійна настільна витяжка з фільтром AIR MAX NF 11 Plus завдяки високій потужності забезпечить ідеальну чистоту на робочому місці майстра манікюру та комфорт клієнта під час процедури.
Витяжка для манікюру з фільтром — прекрасно підійде для майстрів будь-якого рівня, як початківців, так і професійних.
Вона добре поглинає пил, що виникає внаслідок нарощування і спилювання нігтів.
Корпус витяжки виготовлений із міцного пластику та повністю закритий. До комплекту входить змінний фільтр, який має досить тривалий період експлуатації.
Розміри витяжки:
-
Розміри витяжки:
- - ширина – 21 см
- - довжина – 23,5 см
- - висота – 9,5 см
-
Технічні характеристики:
- Потужність – 60Вт
- Напруга -110-220 Вольт
- Регулятор потужності на 7 режимів
- Двигун - Корея
- Фільтр – власне виробництво
- Здатність, що втягує, 400-700 куб. м/г
- Вага – 1,9 кг
- Шнур живлення 1,8м
- У комплекті: 1 фільтр, гарантійний талон на 12 місяців.
-
Верхня сіточка: біла або чорна, розмір: 18 х 15 см.
Правила догляду за фільтром:
1. Фільтр не можна мочити!
2. Витрушувати фільтр потрібно після кожного клієнта.
3. Дрібні частинки, що забиваються у волокно, бажано чистити будь-якою вузькою щіткою.
4. За повного завантаження робочого дня (5-6 клієнтів), фільтра вистачає до двох місяців, за умови дотримання перерахованих вище рекомендацій.
Купити Настільна манікюрна витяжка з hepa фільтром Air Max NF11 Plus Ви можете зателефонувати нам за зазначеними телефонами або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для манікюра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 21 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 100~120 В |
| Потужність | 60 Вт |
- Ціна: 4 340 ₴









