
Візажне крісло хокер HC183W коричневе
- Під замовлення
- Код: HC183W
Відправка з 16 квітня 20266 900 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарне крісло, надзвичайно зручне завдяки широкому сидінню та підлокітникам. Візажне крісло гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Оббивкою служить зносостійка екошкіра, проста і практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів та відтінків дозволить підібрати потрібний варіант.
- регулювання висоти за допомогою пневматичного приводу
- сидіння оббите шкірзамінником
- поворотне сидіння (360 градусів)
- крісла абсолютно нові
- Ширина крісла повна - 68см
- Ширина сидіння — 48см
- Повна глибина крісла - 55см
- Глибина сидіння — 42см
- Висота спинки — 40см
- Висота підлокітників — 32см
- мін. висота сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| База крісла | кругла дискова |
| База-основа | метал |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 80 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 60 мм |
| Глибина крісла | 42 мм |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Тип підіймального механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 48 мм |
- Ціна: 6 900 ₴






