
Перукарське крісло Palermo на гідравліці HC170H
- Під замовлення
- Код: HC170H
Відправка з 16 квітня 202610 200 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Гарне крісло, надзвичайно зручне завдяки широкому сидінню та підлокітникам. Перукарське крісло гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Оббивкою служить зносостійка екошкіра, проста і практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів та відтінків дозволить підібрати потрібний варіант.
- регулювання висоти за допомогою гідравлічного приводу
- сидіння оббите шкірзамінником
- поворотне сидіння (360 градусів)
- крісла абсолютно нові
- зовнішня ширина сидіння - 68 см
- внутрішня ширина сидіння - 50 см
- глибина сидіння - 42 см
- висота спинки - 38 см
- мін. висота сидіння - 44 см
- макс. висота сидіння - 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Коричневий |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний, Гідравліка |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 мм |
| Глибина крісла | 42 мм |
| Ширина крісла | 50 мм |
- Ціна: 10 200 ₴








