
Крісло барне,візажне НС830W, чорне
- Під замовлення
- Код: 830
Відправка з 16 квітня 20267 490 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та стильний стілець, простий дизайн якого чудово впишеться у будь-який дизайн салону краси, дому чи офісу.
- регулювання висоти 60-80 см
- обертається на 360 градусів
- загальна ширина сидіння 68.5 см
- внутрішня ширина сидіння 45 см
- глибина сидіння 45 см
- висота спинки 45 см
- виробник Польша
- обивка екошкіра, колір чорний
- базаможе бути хром або з чорним напиленням
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 450 мм |
| Глибина | 450 см |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Стан | Нове |
| Тип | Барний стілець |
| Ширина | 685 см |
- Ціна: 7 490 ₴

