
Перукарське крісло Hrove Form HR931Cross сталевий велюр золота основа
- Під замовлення
- Код: HR931C
Відправка з 20 квітня 20267 700 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Hrove Form HR931Cross сталевий золота основа
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси / перукарень, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводе
- поворотне сидіння (360 градусів)
- золоте підстава
- сидіння з велюровим матеріалом
- глибина - 40 см
- висота спинки - 27 см
- ширина сидіння - 45 см
- висота мін. сидіння - 40см
- макс. сидіння - 52см
Купити Перукарське крісло Hrove Form HR931Cross сталевий золота основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 450 мм |
- Ціна: 7 700 ₴



