
Перукарське крісло Hrove Form HR212N вереск велюр
- Під замовлення
- Код: hr212n
Відправка з 19 квітня 20266 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло Hrove Form HR212N вереск велюр основа хром
Елегантне, зручне крісло, яке поєднує функціональні властивості з розкішним дизайном. Він чудово виконає свою роль як у сучасних, так і в класичних інтер'єрах, офісах і салонах краси. Глибоке, зручне сидіння з обивкою з велюру.. Сучасний дизайн у поєднанні з стильною формою сидіння підходить до будь-якого інтер'єру, а контрастна окантівка додасть стилю і елегантності. Повністю поворотне сидіння з регулюванням висоти.
- Регулювання висоти на пневмонциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові крісла
- ширина сидіння - 59 см
- Висота спинки - 43 см
- Висота мін. сидіння - 45 см
- Висота макс. сидіння - 55 см
Купити Перикмахерське крісло Hrove Form HR212N вереск велюр основа хром Ви можете подзвонивши нам по телефону або оформивши замовлення через кошик інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Тканина |
| Колір | Вкріплення |
- Ціна: 6 000 ₴


