
Стілець барний хокер HC111W новий дизайн рожевий
- Під замовлення
- Код: HC111W
Відправка з 19 квітня 20265 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер Votana HC111W
Сучасне, зручне крісло простий, але оригінальної форми. Зручне сидіння, що повністю поворотне і регульоване по висоті. Цей нестандартний предмет меблів чудово підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одній особі. Основа хромована.
Характеристики:
- сидіння оббите екошкірою Флай
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хромована основа
- гумова вставка на підставі для запобігання подряпин на підлозі
- хокеры абсолютно нові
- ширина крісла - 46 см
- висота спинки - 35 см
- висота мінімум сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Стілець барний хокер Votana HC111W Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота спинки | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина крісла | 350 мм |
| Тип підіймального механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Ширина крісла | 560 мм |
- Ціна: 5 000 ₴




