
Перукарське крісло Hrove Form HR212C рожевий велюр хрестовина без коліс основа хром
- Під замовлення
- Код: hr212c
Відправка з 19 квітня 20268 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло Hrove Form HR212C рожевий велюр хрестовина без коліс хром
Элегантное, нетрадиционное кресло, сочетающее функциональные свойства с роскошным дизайном. Он отлично выполнит свою роль как в современных, так и в традиционных интерьерах, офисах и салонах красоты. Глубокое, удобное сиденье отделано велюровой тканью. Современный дизайн в сочетании со стильной формой сиденья подойдет к любому интерьеру, а контрастная окантовка добавит стиля и элегантности. Доступен в нескольких цветах. Полностью поворотное сиденье с регулировкой высоты.
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові крісла
- ширина сидіння - 59 см
- висота спинки - 43 см
- висота мін. сидіння - 45 см
- макс. висота сидіння - 55 см
Купити Перукарське крісло Hrove Form HR212C рожевий велюр хрестовина без коліс хром Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Рожевий |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Тканина |
- Ціна: 8 000 ₴




