
Стілець барний хокер Hrove Form HR212W сталевий велюр чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR212W
Відправка з 19 квітня 20268 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер Hrove Form HR212W сталевий чорна основа
Елегантне, нетрадиційне крісло, що поєднує функціональні властивості з розкішним дизайном. Він відмінно виконає свою роль як в сучасних, так і в традиційних інтер'єрах, офісах і салонах краси. Глибоке, зручне сидіння оброблене велюровою тканиною Багіра. Сучасний дизайн у поєднанні зі стильним формою сидіння підійде до будь-якого інтер'єру, а контрастна окантовка додасть стилю та елегантності. Доступний в декількох кольорах. Повністю поворотне сидіння з регулюванням висоти.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоцилиндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові барні стільці
- ширина сидіння - 59 см
- висота спинки - 43 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Стілець барний хокер Hrove Form HR212W сталевий чорна основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Світло-сірий |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Тканина | Тканина |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 590 см |
- Ціна: 8 000 ₴




