
Стілець барний хокер Hrove Form HC212W біло-чорний чорна основа
- Під замовлення
- Код: HC212W
Відправка з 19 квітня 20267 700 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HPove Form HC212W біло-чорний чорна основа
Елегантний, традиційний барний стілець, що поєднує функціональні властивості з розкішним дизайном. Він чудово виконає свою роль як у сучасних, так і в традиційних інтер'єрах, офісах і салонах краси. Глибоке, зручне сидіння оброблене екошкірою Флай. Геометрична строчка додає цікавого стилю, а контрастне оздоблення додає стиль і елегантність. Доступний у кількох кольорах. Повністю поворотне сидіння з регулюванням висоти.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові барні стільці<br>
- ширина сидіння — 59 см
- висота спинки — 43 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер Hrove Form HC212W біло-чорний чорна основа Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 590 см |
- Ціна: 7 700 ₴



