
Стілець барний хокер Hrove Form HR8403W білий золота основа, экошкіра з гудзиками
- Під замовлення
- Код: HR8403W
Відправка з 20 квітня 20268 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HPove Form HR8403W білий золота основа
До вашої уваги надано крісло польського виробника HPove Form. Цей виробник давно себе зарекомендував на європейському ринку, тепер з'явився на ринку України. HPove Form надає тільки стильні та якісні меблі.
Стильне та сучасне барне крісло прикрасить будь-який заклад, де є барна стійка. Крісло незвичайної форми, дуже зручно завдяки глибокому сидінню. Сидіння оббите екошкірою, спинка прикрашена строчками й оббивними ґудзиками в поєднанні із золотою ніжкою, створює ідеальний дует, що надає стиль і елегантність. Також таким кріслом можна доповнити домашній інтер'єр, якщо Ваша кухня виготовлена в сучасному стилі з барною стійкою. Крісло ідеально додасть блиску традиційному інтер'єру. Воно знайде своє застосування як в офісі, будинку, так і в перукарні та салоні краси. Підставка для ніг сприяє зручному розташуванню людям будь-якого зросту. А регулювання висоти з 60 см до 80 см зробить відпочинок ще приємнішим.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- матеріал: екошкіра Флай
- поворотне сидіння (360 градусів)
- зовнішня ширина крісла - 58 см
- глибина крісла - 40 см
- внутрішня ширина сидіння - 45 см
- висота спинки - 33 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- висота макс. сидіння - 80 см
- золота основа
- гумове покриття на основі запобігає дряпанню підлоги.
Стілець барний хокер HPove Form HR8403W ви з легкістю можете купити онлайн, скориставшись формою замовлення на сайті. Виберіть кількість потрібних вам виробів і контактні дані для зв'язку з вами. Менеджер магазину Votana найближчим часом перетелефонує вам для узгодження деталей покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 580 см |
- Ціна: 8 000 ₴





