
Перукарське крісло Hrove Form HR8516С синій велюр основа золото
- Під замовлення
- Код: hr8516c
Відправка з 20 квітня 20269 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло Hrove Form HR8516С синій велюр основа золото
Химерна і елегантна модель одночасно - вона поєднує в собі функціональні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оброблене приємним велюром. Кнопки були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб підвищити естетичну цінність. Цей незвичайний предмет меблів стане відмінним акцентом, що підкреслює естетику домашнього інтер'єру, офісу або салону краси.
Можливість вибору на 3 типи заснування: кругла дискова, хрестовина і колеса.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводе
- поворотне сидіння (360 градусів)
- золоте підстава
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- абсолютно нові крісла
- ширина крісла - 64 см
- висота спинки - 43 см
- висота мін. сидіння - 40 см
- макс. висота сидіння - 52 см
Купити Перукарське крісло Hrove Form HR8516С синій велюр основа золото Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Синій |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 640 мм |
- Ціна: 9 000 ₴
