
Стілець барний хокер Hrove Form HR8516W велюр сірий з чорним, чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR8516W
Відправка з 19 квітня 20269 000 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер Hrove Form HR8516W велюр сірий з чорним, чорна основа
Химерна і елегантна модель одночасно - вона поєднує в собі функціональні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оброблене приємним велюром Багіра. Кнопки оббивки були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Спинка стільця оброблена штучною шкірою Флай. Цей незвичайний предмет меблів стане відмінним акцентом, що підкреслює естетику домашнього інтер'єру, офісу або салону краси.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводе
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна основа
- сидіння оббите велюровим матеріалом Багіра, спинка стільця оброблена штучною шкірою Флай.
- хокери абсолютно нові
- ширина крісла - 64 см
- висота спинки - 43 см
- висота мін. сидіння - 60 см
- макс. висота сидіння - 80 см
Купити Стілець барний хокер Hrove Form HR8516W велюр сірий з чорним, чорна основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Оббивний матеріал | Тканина | Тканина | Екошкіра |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 640 см |
- Ціна: 9 000 ₴




