
Стілець барний хокер Hrove Form HR111W зелений велюр золота основа
- Під замовлення
- Код: HR111W
Відправка з 19 квітня 20267 300 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HPove Form HR111W зелений велюр золота основа
Сучасне, зручне крісло простої, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа золотого кольору.
Характеристики:
- сидіння оббите велюровим матеріалом Багіра
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- золота основа
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хокери абсолютно нові
- ширина сидіння — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер HPove Form HR111W зелений велюр золота основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 350 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 460 см |
- Ціна: 7 300 ₴





