
Стілець барний хокер Hrove Form HR931W зелений велюр зі стразами, чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR931W
Відправка з 19 квітня 20265 700 ₴
+380 (95) 177-39-07
- +380 (93) 769-41-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець барний хокер Hrove Form HR931W зелений, чорна основа
Вони ідеально підходять для сучасних кухонь, ресторанів, барів, ексклюзивних магазинів, салонів краси / перукарень, елегантних офісів, стендів на ярмарках, інформаційних пунктів.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводе
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорне підстава
- сидіння з велюровим матеріалом Багіра
- глибина - 40 см
- висота спинки - 27 см
- ширина сидіння - 45 см
- висота мін. сидіння - 60см
- макс. сидіння - 80см
Купити Стілець барний хокер Hrove Form HR931W зелений, чорна основа Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 827 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 5 700 ₴




