
Перукарське крісло Hrove Form HR7009N зелений велюр золота опора
- Під замовлення
- Код: HR7009N
Відправка з 19 квітня 20265 770 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Перукарське крісло Hrove Form HR7009N зелений велюр золота опора
Нове в нашій колекції! Елегантна, класична модель - ідеальна у своїй простоті. Зручне сидіння простої форми оброблене приємним велюром. Клаптева прошивка надає йому стильний характер. Це крісло, яке буде ідеальним кольоровим акцентом, підкреслює як сучасний, так і традиційний інтер'єр
Характеристики:
- сидіння з оббивкою з велюру
- регулювання висоти, на пневматичному приводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- крісла нові
- ширина сидіння - 41 см
- висота спинки - 40 см
- висота мін. сидіння - 42 см
- макс. висота сидіння - 55 см
Купити Перукарське крісло Hrove Form HR7009N зелений велюр золота опора Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Fovm |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Зелений |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Ширина крісла | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Тканина |
- Ціна: 5 770 ₴







