
Стілець барний хокер Hrove Form HR832W синій велюр з гудзиками, чорна основа
- Під замовлення
- Код: HR832W
Відправка з 19 квітня 20268 990 ₴
- +380 (93) 769-41-03
Стілець барний хокер HPove Form HR832W синій велюр чорна основа
Гарне, ексклюзивне крісло, обтягнуте велюровою тканиною Багіра. Його округлі підлокітники з'єднані зі спинкою під невеликою аркою, що дає змогу комфортно відпочивати. Прикраси у формі кристалів були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність. Додатковими перевагами цього крісла є такі властивості, як повністю поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоприводі. Крісло чудово впишеться в будь-яку вітальню ексклюзивного інтер'єру.
Основа крісла з підставкою для ніг покрита порошковою фарбою чорного кольору.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- абсолютно нові барні стільці
- сидіння обтягнуте велюровою тканиною Багіра
- ширина крісла — 68,5 см
- ширина сидіння — 42 см
- висота спинки — 45 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити Стілець барний хокер HPove Form HR832W синій велюр чорна основа Ви можете зателефонувавши нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Глибина | 400 см |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння ⁇ Комплектація підніжкою |
| Ширина | 690 см |
- Ціна: 8 990 ₴






